Data wygenerowania zapytania ofertowego: 2021-11-22
Prosimy o zapoznanie się z załącznikami do niniejszego Zapytania Ofertowego, w szczególności z załącznikiem Wymagania Dokumentowe.
Dostawca składając ofertę w odpowiedzi na niniejsze zapytanie ofertowe potwierdza, że ma świadomość iż:
1. Postępowanie prowadzone jest na podstawie OWZ obowiązujących w Cersanit S.A., Kodeksu cywilnego oraz innych przepisów prawa bezwzględnie obowiązujących.
2. Do realizacji zawartej Umowy stosuje się OWZ w zakresie nieuregulowanym odrębnie przez Strony w procesie Postępowania Ofertowego. Złożenie Oferty jest jednoznaczne z akceptacją OWZ przez Dostawcę.
3.Wybór Oferty będzie jednoznaczny z zawarciem Umowy między Stronami Postępowania Ofertowego.”
Lp. | Nazwa produktu | Ilość | Jednostka | Załącznik/Link | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|
1. | Usunięcie regału nr 11 - rozbiórka | 1 | komplet | Czytaj | |
2. | Wyposażyć regały 6, 7 w aktualne tablice znamionowe. Dotyczy pól 1 - 17 | 1 | komplet | Czytaj | |
3. | Uzupełnić brakujące zawleczki, stosowanie śrub zamiast zawleczek | 22 | szt. | Czytaj | |
4. | Zamontować w przejazdach wypełnienia z siatki lub kratownicy | 1 | komplet | Czytaj | |
5. | W miejscach bardziej narażonych na uszkodzenia np. między regałami 1 i 3, zamontowanie osłon (odbojnic) | 3 | szt. | Czytaj | |
6. | Wymieni uszkodzone elementy konstrukcyjne zaznaczone na szkicu odpowiednimi piktogramami trawers | 3 | szt. | Czytaj | |
7. | Wymieni uszkodzone elementy konstrukcyjne zaznaczone na szkicu odpowiednimi piktogramami słup | 13 | szt. | Czytaj | |
8. | Wymieni uszkodzone elementy konstrukcyjne zaznaczone na szkicu odpowiednimi piktogramami Diagonal | 5 | szt. | Czytaj |
Lp. | Tytuł pytania | Data wysłania pytania | Status |
---|---|---|---|
Brak wyników do wyświetlenia |
Załączniki:
Załączniki dostępne po zalogowaniu
Waluta: PLN
Data i godzina rozpoczęcia przyjmowania ofert:
- - :Data i godzina zakończenia przyjmowania ofert:
- - :Data i godzina zakończenia zadawania pytań:
- - :1. Nasza firma wykorzystuje Platformę zakupową Logintrade jako narzędzie do kontaktów z dostawcami.
2. Oferty handlowe przyjmowane są tylko przez platformę zakupową.
3. Rejestracja w bazie dostawców naszej firmy, przeglądanie zapytań ofertowych oraz składanie ofert handlowych jest bezpłatne.
4. Jeśli nie posiadasz konta na platformie zakupowej Logintrade zarejestruj się w bazie dostawców w celu otrzymania loginu i hasła do swojego konta. Jedno konto dostawcy umożliwia otrzymywanie zapytań ofertowych od wielu kupców.
5. Aby przeglądać zapytania ofertowe od firmy, która je złożyła, musisz być zarejestrowany w jej bazie dostawców.
6. Regulamin Platformy zakupowej jest dostępny w panelu rejestracyjnym.
Ogłoszenie nieaktualne
Czas na składanie ofert upłynął...