Data wygenerowania zapytania ofertowego: 2021-11-02

ORLEN S.A.

Chemików 7

09-411 Płock

NIP: 7740001454

BDO: 000007103

www.orlen.pl

ZAPYTANIE OFERTOWE NR Z586/108865

Tytuł zapytania

Treść zapytania:

Szczegółowy opis przedmiotu prac dla zadania –” Wykonanie remontu systemów klimatyzacji i wentylacji w pom. biurowym nr 3/08a i 3/08bna III p. w budynku CA-1”.

Obiekt: System klimatyzacji VRV DAIKIN i system wentylacji obsługujący pomieszczenia biurowe na IIIp. w budynku CA-1.

Zakres – remont systemów klimatyzacji i wentylacji w pom. biurowych nr 3/08a i 3/08b w budynku CA-1, obejmujący realizację następującego zakresu prac:

a) Pom. biurowe nr 3/08a i 3/08b:

Remont klimatyzacji obejmujący:

- odessanie układu, demontaż istniejącego klimatyzatora FXFQ40 i jego ponowny montaż w strefie pom. 08a, tj. poza ścianką działową oraz dostawa dodatkowego rastra sufitowego do pom. 08a;

- dostawa i montaż do istniejącego układu w Systemie VRV klimatyzatora DAIKIN FXFQ20 + panel dekoracyjny + sterownik + rozdzielacz systemowy do pomieszczenia 08b (zgodnie z załączonym rysunkiem);

- remont istniejących instalacji towarzyszących (zasilanie, sterowanie, chłodnictwo i skropliny) pod w/w urządzenia;

- próbę ciśnienia oraz ponowne napełnienie i uruchomienie układu.

- przekazanie dokumentacji powykonawczej zawierającej DTR-ki dostarczanych urządzeń.

Remont wentylacji obejmujący:

- demontaże fragmentów istniejącej instalacji i ich ponowny montaż oraz dostawę i montaż dodatkowej instalacji wyciągu średnicy ø125mm, zgodnie z załączonym rysunkiem.

Odpady:

Powstałe odpady wywozi i utylizuje wykonawca.

Płatność i rozliczenie prac:

Płatność jednorazowa, kosztorysem powykonawczym wg cen i stawek z oferty (należy określić w ofercie) lub obowiązującej Umowy ramowej, do kwoty maksymalnego, niegwarantowanego wynagrodzenia.

Osoba odpowiedzialna za realizację zadania po stronie Zamawiającego:

- Grzegorz Miśkiewicz – 308 70 30, tel. kom. 505001374.

Załączniki

– Rysunek z orientacyjnym przebiegiem instalacji klim.-went w pom. 3/08a i 3/08b.

Produkty:

Lp. Nazwa produktu Ilość Jednostka Załącznik/Link Uwagi
1. Wykonanie remontu systemów klimatyzacji i wentylacji w pom. biurowym nr 3/08a i 3/08b na III p. w budynku CA-1 1 szt. Czytaj

Pytania do postępowania w ramach zapytania ofertowego "Wykonanie remontu systemów klimatyzacji i wentylacji w pom. biurowym nr 3/08a i 3/08b na III p. w budynku CA-1"

Lp. Tytuł pytania Data wysłania pytania Status
Brak wyników do wyświetlenia


Załączniki:

Załączniki dostępne po zalogowaniu


Waluta: PLN

Data i godzina rozpoczęcia przyjmowania ofert:

- - :

Data i godzina zakończenia przyjmowania ofert:

- - :

Data i godzina zakończenia zadawania pytań:

- - :

Uwaga:

1. Nasza firma wykorzystuje Platformę zakupową Logintrade jako narzędzie do kontaktów z dostawcami.

2. Oferty handlowe przyjmowane są tylko przez platformę zakupową.

3. Rejestracja w bazie dostawców naszej firmy, przeglądanie zapytań ofertowych oraz składanie ofert handlowych jest bezpłatne.

4. Jeśli nie posiadasz konta na platformie zakupowej Logintrade zarejestruj się w bazie dostawców w celu otrzymania loginu i hasła do swojego konta. Jedno konto dostawcy umożliwia otrzymywanie zapytań ofertowych od wielu kupców.

5. Aby przeglądać zapytania ofertowe od firmy, która je złożyła, musisz być zarejestrowany w jej bazie dostawców.

6. Regulamin Platformy zakupowej jest dostępny w panelu rejestracyjnym.





Ogłoszenie nieaktualne

Czas na składanie ofert upłynął...