Data wygenerowania zapytania ofertowego: 2021-04-14
Proszę o przedstawienie oferty na WODĘ DESTYLOWANĄ , w jednorazowej ilości i dostawie 1000l - w zbiorniku typu ,,MAUZER" - 1000l. wraz z transportem.
Ofertę proszę przedstawić biorąc pod uwagę stałą współpracę i podpisanie umowy na ok. 2 lata. Dostawy wody będą odbywały się sukcesywnie od 5 do 8 razy w roku (w zależności od naszych potrzeb).
W razie pytań proszę o kontakt - Pudłowski Piotr - tel. 692-722-630
Prosimy o zapoznanie się z załącznikami do niniejszego Zapytania Ofertowego, w szczególności z załącznikiem Wymagania Dokumentowe.
Dostawca składając ofertę w odpowiedzi na niniejsze zapytanie ofertowe potwierdza, że ma świadomość iż:
1. Postępowanie prowadzone jest na podstawie OWZ obowiązujących w Cersanit S.A., Kodeksu cywilnego oraz innych przepisów prawa bezwzględnie obowiązujących.
2. Do realizacji zawartej Umowy stosuje się OWZ w zakresie nieuregulowanym odrębnie przez Strony w procesie Postępowania Ofertowego. Złożenie Oferty jest jednoznaczne z akceptacją OWZ przez Dostawcę.
3.Wybór Oferty będzie jednoznaczny z zawarciem Umowy między Stronami Postępowania Ofertowego.”
Lp. | Nazwa produktu | Ilość | Jednostka | Załącznik/Link | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|
1. | Woda destylowana | 1000 | litr | Czytaj |
Lp. | Tytuł pytania | Data wysłania pytania | Status |
---|---|---|---|
Brak wyników do wyświetlenia |
Załączniki:
e_zał_4_do_instrukcji_oświadczenie_o_powiązaniach_declaration_of_connections_pl_eng.docx
34641 kBb_zał_1_do_instrukcji_wymagania_dokumentowe_required_documents_pl_eng.pdf
164909 kBcersanit_sa_ogolne_warunki_zakupu_pl_eng_20200625.pdf
346296 kBkontrahent_wzór oświadczenia_pl.docx
23305 kBKlauzula informacyjna Cersanit S_A_.pdf
140851 kBzalacznik_2_umowa_przeniesienia_praw_majatkowych_autorskich_pl.docx
47192 kBROZPORZĄDZENIE KOMISJI -UE- NR 651_2014.pdf
156216 kBWaluta: PLN
Data i godzina rozpoczęcia przyjmowania ofert:
- - :Data i godzina zakończenia przyjmowania ofert:
- - :Data i godzina zakończenia zadawania pytań:
- - :1. Nasza firma wykorzystuje Platformę zakupową Logintrade jako narzędzie do kontaktów z dostawcami.
2. Oferty handlowe przyjmowane są tylko przez platformę zakupową.
3. Rejestracja w bazie dostawców naszej firmy, przeglądanie zapytań ofertowych oraz składanie ofert handlowych jest bezpłatne.
4. Jeśli nie posiadasz konta na platformie zakupowej Logintrade zarejestruj się w bazie dostawców w celu otrzymania loginu i hasła do swojego konta. Jedno konto dostawcy umożliwia otrzymywanie zapytań ofertowych od wielu kupców.
5. Aby przeglądać zapytania ofertowe od firmy, która je złożyła, musisz być zarejestrowany w jej bazie dostawców.
6. Regulamin Platformy zakupowej jest dostępny w panelu rejestracyjnym.
Ogłoszenie nieaktualne
Czas na składanie ofert upłynął...