Data wygenerowania zapytania ofertowego: 2020-10-15
Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie usługi pn.: „Modernizacja rurociągu tłocznego pompy nr ETF31AP001 transportu żużla z bloku nr 11 w Enea Wytwarzanie w Świerże Górne” .
TERMINY REALIZACJI:
rozpoczęcie wykonywania Przedmiotu zamówienia – od dnia otrzymania Zamówienia;
zakończenie wykonywania Przedmiotu zamówienia – do dnia 15.12.2020 r.
Wykonawca składa następujące dokumenty:
uzupełniony Formularz Oferta;
dokumnent zapłaty wadium;
referencje z wykonania w okresie ostatnich 5 (pięciu) lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy w tym okresie referencje z wykonania minimum 1 (jednej)usługi odpowiadającej swoim rodzajem, usługom stanowiącym przedmiot zamówienia (zgodnie z pkt. 9.4.1. Zapytania Ofertowego RFX);
wykaz imienny osób i podmiotów, które będą wykonywać zamówienie lub będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, wraz z danymi na temat ich kwalifikacji niezbędnych do wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nich czynności. Wszyscy pracownicy wykonujący usługę muszą posiadać świadectwo kwalifikacji typu E dla 1 grupy urządzeń w zależności od zakresu prowadzonych prac(zgodnie z pkt. 9.4.2-4. Zapytania Ofertowego RFX).
Szczegóły zamówienia podane są w załącznikach do oferty. Zakres rzeczowy zamówienia zgodnie z załącznikiem nr 1.
Lp. | Nazwa produktu | Ilość | Jednostka | Załącznik/Link | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|
1. | Modernizacja rurociągu tłocznego pompy nr ETF31AP001 transportu żużla z bloku nr 11 w Enea Wytwarzanie w Świerże Górne | 1 | usługa | Czytaj |
Kryteria oceny oferty
Lp. | Tytuł pytania | Data wysłania pytania | Status |
---|---|---|---|
Brak wyników do wyświetlenia |
Załączniki:
Załącznik _Zakres przedmiotu zamówienia.doc
59392 kBZałącznik Nr 2 do Zapytnia Ofertowego -Formularz Oferta do uzupełnienia.doc
91136 kBWaluta: PLN
Data i godzina rozpoczęcia przyjmowania ofert:
- - :Data i godzina zakończenia przyjmowania ofert:
- - :Data i godzina zakończenia zadawania pytań:
- - :1. Nasza firma wykorzystuje Platformę zakupową Logintrade jako narzędzie do kontaktów z dostawcami.
2. Oferty handlowe przyjmowane są tylko przez platformę zakupową.
3. Rejestracja w bazie dostawców naszej firmy, przeglądanie zapytań ofertowych oraz składanie ofert handlowych jest bezpłatne.
4. Jeśli nie posiadasz konta na platformie zakupowej Logintrade zarejestruj się w bazie dostawców w celu otrzymania loginu i hasła do swojego konta. Jedno konto dostawcy umożliwia otrzymywanie zapytań ofertowych od wielu kupców.
5. Aby przeglądać zapytania ofertowe od firmy, która je złożyła, musisz być zarejestrowany w jej bazie dostawców.
6. Regulamin Platformy zakupowej jest dostępny w panelu rejestracyjnym.
Ogłoszenie nieaktualne
Czas na składanie ofert upłynął...