Data wygenerowania zapytania ofertowego: 2020-04-28

ORLEN S.A.

Chemików 7

09-411 Płock

NIP: 7740001454

BDO: 000007103

www.orlen.pl

ZAPYTANIE OFERTOWE NR Z10/350659

Tytuł zapytania

Treść zapytania:

Szanowni Państwo,

W załączeniu przesyłamy Zapytanie Ofertowe Nr WU/101/2020/DW na „Wykonanie remontu zbiornika 5100 - S101 w zakresie wymiany dna na terenie Grupy LOTOS S.A. w Gdańsku" wraz z Załącznikami.

Zał. Nr 5 - Standardy Techniczne Grupy LOTOS S.A. są dostępne są pod adresem: https://pliki-lotos.logintrade.net/Standardy_Techniczne_GLSA2018.zip

Jednocześnie informujemy, iż zalecana wizja lokalna może odbyć się do dnia 07.05.2020r.
Termin wizji należy ustalić telefonicznie z p. Markiem Rokickim pod nr tel. (58) 308 73 27, adres email: marek.rokicki@grupalotos.pl

Termin zadawania pytań mija 11.05.2020r. o godz. 10.00. Pytania można zadawać tylko na Platformie Zakupowej.

Jednocześnie informujemy, że wszelkie pytania dotyczące zmian do Załącznika Nr 10 - Projekt Umowy mogą być zadawane tylko w w/w terminie składania pytań. Po złożeniu Ofert nie mogą być wprowadzane żadne zmiany do Umowy!

Oferty można składać tylko na Platformie Zakupowej do dnia 15.05.2020r. do godz. 10.00. Przysłanie danych w innej formie może skutkować odrzuceniem Oferty.


Przewodnicząca Komisji
Dominika Wasielewska

Produkty:

Lp. Nazwa produktu Ilość Jednostka Załącznik/Link Uwagi
1. Wykonanie remontu zbiornika 5100 - S101 w zakresie wymiany dna 1 usługa Czytaj

Pytania do postępowania w ramach zapytania ofertowego "PWK WU/101/2020/DW Wykonanie remontu zbiornika 5100 - S101 w zakresie wymiany dna na terenie Grupy LOTOS S.A. w Gdańsku"

Lp. Tytuł pytania Data wysłania pytania Status
1. 6 letnia gwarancja 2020-05-06 08:01
2. Pytania do zapytania Z101 na remont zbiornika S101 2020-05-05 12:13


Załączniki:

Załączniki dostępne po zalogowaniu


Waluta: PLN

Data i godzina rozpoczęcia przyjmowania ofert:

- - :

Data i godzina zakończenia przyjmowania ofert:

- - :

Data i godzina zakończenia zadawania pytań:

- - :

Uwaga:

1. Nasza firma wykorzystuje Platformę zakupową Logintrade jako narzędzie do kontaktów z dostawcami.

2. Oferty handlowe przyjmowane są tylko przez platformę zakupową.

3. Rejestracja w bazie dostawców naszej firmy, przeglądanie zapytań ofertowych oraz składanie ofert handlowych jest bezpłatne.

4. Jeśli nie posiadasz konta na platformie zakupowej Logintrade zarejestruj się w bazie dostawców w celu otrzymania loginu i hasła do swojego konta. Jedno konto dostawcy umożliwia otrzymywanie zapytań ofertowych od wielu kupców.

5. Aby przeglądać zapytania ofertowe od firmy, która je złożyła, musisz być zarejestrowany w jej bazie dostawców.

6. Regulamin Platformy zakupowej jest dostępny w panelu rejestracyjnym.





Ogłoszenie nieaktualne

Czas na składanie ofert upłynął...